Stalo se vám někdy že se vám rozbilo auto? Každému majiteli auta se to nejspíš někdy stalo, a samozřejmě nejlépe v době, kdy auto potřeboval nejvíc. Jak vyřešit problém, kdy potřebujete auto, ale musíte ho odstavit do servisu a počkat si na opravu? Jedině si někde půjčit jiné. Problém je, že ne vždycky máte někoho, kdo vám auto půjčit může. Rodina nebo kamarádi jsou většinou první volbou každého kdo potřebuje auto hned, ale pokud nikoho, kdo by vám auto půjčil nemáte, je potřeba se poohlédnout jinde.

škoda fabia

Ať už se vám auto rozbilo a náhradní nemáte sjednané v pojištění a nebo nemáte u koho si ho půjčit, a nebo jen auto nevlastníte a potřebujete ho alespoň na pár dní, je tu pro vás levná autopůjčovna v Praze. U nás najdete hned několik druhů aut, mezi kterými jistě najdete i auto, které vám bude vyhovovat. Naše půjčovna je vhodná pro všechny, kteří hledají skvělý přístup, velký výběr aut a hlavně férové ceny.

Zkuste třeba Octavii
Jste zvyklí na Škodovky? Máte rádi českou klasiku a nechcete jezdit ničím jiným? Zkuste si vypůjčit třeba nejnovější Octavii, která vás rozhodně nezklame. K dispozici máme nejen krátké verze, ale i combi, což je ideální varianta pro rodiny.

škoda octavia

Jak to probíhá?
Naší obrovskou výhodou oproti konkurenci je to, že pracujeme nonstop, takže se nám dovoláte i v noci a nebo ve svátek či o víkendu. Auto si od nás můžete převzít v kteroukoliv denní dobu. Nemáte čas pro něj jet? Pak vám ho přistavíme. Jednoduše si vyberete auto, které vám bude vyhovovat a my vám ho připravíme. Neplatíte nic kromě pohonných hmot a ceny za vypůjčení.
Abyste si mohli převzít klíče od našeho auta, budete potřebovat dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Pak už jen podepíšete smlouvu a můžete odjet kamkoliv po ČR. V případě nutnosti výjezdu za hranice nás informujte, s námi se lze dohodnout i na tomto.