Už, jste někdy dělali šatnu na míru? Namyšlení takové šatny, je velmi obtížné. Jen když si představíte prázdný prostor, který musíte zaplnit možnými policemi, závěsnými tyčemi, kam pověsíte ramínka s oblečením, kovové koše nebo šuplíky. Člověk má na výběr ze čtyř hlavních možností, které může různě kombinovat. Pak jsou ještě větší vychytávky, kdy můžete mít i na pojezdných kolejnicích police, nebo se vám může vysouvat celý regál s tyčí na ramínka. To, už ovšem jsou speciální vychytávky, které si do své šatny můžete taky nechat instalovat, ale většina lidí si vystačí se základem. Čtyři varianty nejsou vůbec málo, a rozhodně vám postačí.

Vzor h3704

Teď záleží, jakou z variant budete potřebovat nejvíce. Můžete být nároční na ramínka, které potřebujete pověsit, jsou to trička, halenky, kalhoty, bundy, saka, vesty, kostýmy, kvádra a mnoho dalšího. V tomto případě je dobré nechat většinu místa na tyče, kde si budete moci volně pověsit vše, co máte. Ve spodních prostorech pak můžete mít nějaké police a šuplíky nebo jen výsuvné koše. Když, máte opravdu hodně velký prostor na šatnu, nechte si udělat vše. Bude se vám to hodit, protože kromě oblečení budete potřebovat místo na boty a věřte, že lidé mají hodně druhů bot.

Vzor h3704

Může se jednat o ženy, které střídají boty jako ponožky, ale i o pány, kteří se rádi oblékají, a k jiným kalhotám se hodí jiný typ obuvi. Nejsou to tedy jen ženy, ale i muži. Stejně tak se budou hodit police na kabelky, brašny, aktovky a batohy, přece je nebudete mít hozené pod visícím oblečení, když mohou mít své místo. Někdy se hodí police více než otevírací šuplíky. Je třeba o vybavení důkladně popřemýšlet, ale když je prostor, bude místo na všechno. Všichni členové rodiny si najdou svůj prostor a budou mít vyhrazené místo na oblečení. S takovou šatnou, už nemusíte mít po domě žádnou skříň na oblečení. Už ho budete mít uskladněné. Vyberte jen barvu provedení skříně a můžete začít. Co takhle tmavé dřevo vzoru h3704 https://www.sten-skrine.cz/h3704, je to krásný vzor, který se vám bude hodit.