Erotika a sex na Internetu patří k nejsledovanějším žánrům a velmi často se tu také prezentují různé akce, například prodej erotického spodního prádla a erotických pomůcek, a také filmování a fotografování modelek spoře oděných. Mezi nimi můžete objevit i dívky, které oblékají pouze kalhotky, a namísto podprsenky mají nalepené na bradavkách různé obrazce, například hvězdy, kolečka, měsíčky, mnohoúhelníky atd.

ležící dívka

Zajímavé je, že ačkoli jsou jejich ňadra prakticky zcela viditelná, zakryté bradavky nezpůsobují prakticky žádné sexuální touhy u okolního publika. Jak je to možné? Na tomto příkladu je zřetelné, jak důležité je v první řadě zakrýt bradavky, a také zde nalézáme odpověď na otázku, jak si poradit, když žena nechce nosit podprsenku pod halenkou, tričkem či plesovými šaty, například ze zdravotních důvodů a kvůli pohodlí.

dívka v šatech

Postačí, když využije nálepky na bradavky. Ty samozřejmě nemusí mít podobu pěticípých hvězd, jsou to jen kolečka v tělové, bílé nebo černé barvě, která zakryjí bradavky, a tím vyřeší aktuální situaci. Kryty bradavek se hodí kamkoli do společnosti, na různé oslavy narozenin, promoce, svatby, firemní rauty, vánoční večírky, maturitní oslavy. Využijete je i při sportu a při pohybu v přírodě, mohou vám být nápomocné na dovolené a kdekoli jinde, kde se chcete cítit přirozeně, a mít větší pocit svobody.

Svoboda a volnost a zdravotní aspekt jsou hlavními důvody, proč si ženy pořizují tyto výrobky, a proč podprsenky odkládají, nebo je vůbec nekupují.

Možná si to neuvědomujete, ale dlouhodobé nošení podprsenek způsobuje ochabování svalstva hrudního koše, který udržuje ženská ňadra v hezkém tvaru, a mít povislé poprsí, se kterým chcete svého partnera sexuálně dráždit, tak to se pak vaše snažení může obrátit v neúspěch, a možná i v trapas. Pro muže je přirozený tvar ženských ňader při sexu velmi důležitý, ostatně podvědomě to ví každý.